Інформаційна підтримка закладу

Щомісяця понад 60 000 відвідувачів WedPro шукають місце для проведення весільного банкету. Переконайтеся самі, на WedPro розміщено більшість закладів вашого міста. Не проґавте шанс розповісти їм про свій ресторан або кафе. Якщо ви є представником одного з них — ви можете скористатися однією з наших пропозицій:

Безкоштовне розміщення

Якщо ви є офіційним представником закладу, створіть безкоштовну сторінку в каталозі WedPro вже сьогодні.

Для створення сторінки ви повинні зареєструватися та заповнити основну інформацію про заклад, після цього сторінка негайно з\\'явиться на сайті.

Якщо у вас виникають проблеми або потрібна наша допомога зі створення сторінки, зв'яжіться з фахівцями служби підтримки.

Ми прагнемо до створення всеоб'ємної бази, тому ваш заклад можливо вже додано до каталогу. Якщо ви помітили інформацію про свій заклад на нашому сайті, але сторінка містить неточності, ви можете створити нову сторінку закладу безкоштовно, після чого ми зможемо видалити сторінку з неактуальною інформацією. Також ви можете надіслати нам список зауважень.

Надіслати заявку

Пріоритетне розміщення

Спецпропозиція для кращих.
Якщо ви хочете виділити свій заклад серед інших у нашому каталозі й отримувати максимальну віддачу від свого сайту, то можете замовити пріоритетне розміщення.
Пріоритетне розміщення
Безкоштовне розміщення
Картка пріоритетного розміщення, на відміну від безкоштовних, завжди відображається зверху.
Також вам доступні:

3D-панорами

Не для всіх міст

Наші фахівці відзнімуть ваш заклад і зроблять 3D-панораму, яка дозволить відвідувачам сайту ознайомитися з банкетними залами з вигідного ракурсу.

Персональний менеджер

По вашому запиту, персональний менеджер може оновлювати інформацію на сторінці закладу, стежити за її успіхами, консультувати вас з питань, що виникають.