Київ

Інформаційна підтримка закладу

Щомісяця більше 60000 відвідувачів WedPro шукають місце для проведення весільного бенкету. Переконайтеся самі, що на WedPro розміщено більшість закладів вашого міста. Не втрачайте шанс розповісти їм про свій ресторан чи кафе. Якщо ви є представником одного з них, ви можете скористатися однією з наших пропозицій:
Безкоштовне розміщенняЯкщо ви офіційний представник закладу — створіть безкоштовну сторінку в каталозі WedPro вже сьогодні.
Створення сторінкиЯк змінити інформацію
Для створення сторінки ви повинні зареєструватися та заповнити основну інформацію про заклад, після цього сторінка негайно з\\'явиться на сайті.Якщо у вас виникають проблеми або потрібна наша допомога зі створенням сторінки, зв'яжіться з фахівцями служби підтримки.
Пріоритетне розміщенняСпецпропозиція для кращих.Картка пріоритетного розміщення, на відміну від безкоштовних, завжди відображається зверху.
Якщо ви бажаєте виділити ваш заклад серед інших у нашому каталозі та отримувати максимальну віддачу від нашого сайту, то ви можете замовити пріоритетне розміщення.
Пріоритетне розміщення
Безкоштовне розміщення
Також вам доступні:
3D-панорамиНе для всіх містНаші фахівці відзнімуть ваш заклад і зроблять 3D-панораму, яка дозволить відвідувачам сайту ознайомитися з банкетними залами з вигідного ракурсу.
Персональний менеджерПо вашому запиту, персональний менеджер може оновлювати інформацію на сторінці закладу, стежити за її успіхами, консультувати вас з питань, що виникають.
Надіслати заявку
Назва закладу
Місто
Як вас звуть
Номер телефону
Електронна пошта
Текст повідомлення
Надіслати