Інформаційна підтримка закладу

Щомісяця понад 51 515 відвідувачів WedPro шукають місце для проведення весільного банкету. Переконайтеся самі, на WedPro розміщено більшість закладів вашого міста. Не проґавте шанс розповісти їм про свій ресторан або кафе. Якщо ви є представником одного з них — ви можете скористатися однією з наших пропозицій:
Безкоштовне розміщенняЯкщо ви є офіційним представником закладу, створіть безкоштовну сторінку в каталозі WedPro вже сьогодні.
Створення сторінкиЯк змінити інформацію
Для создания страницы вы должны зарегистрироваться и заполнить основную информацию о заведении, после этого страница незамедлительно появится на сайте.Якщо у вас виникають проблеми або потрібна наша допомога зі створення сторінки, зв'яжіться з фахівцями служби підтримки.
Пріоритетне розміщенняСпецпропозиція для кращих.Картка пріоритетного розміщення, на відміну від безкоштовних, завжди відображається зверху.
Якщо ви хочете виділити свій заклад серед інших у нашому каталозі й отримувати максимальну віддачу від свого сайту, то можете замовити пріоритетне розміщення.
Пріоритетне розміщення
Безкоштовне розміщення
Також вам доступні:
3D-панорамиНе для всіх містНаші фахівці відзнімуть ваш заклад і зроблять 3D-панораму, яка дозволить відвідувачам сайту ознайомитися з банкетними залами з вигідного ракурсу.
Персональний менеджерПо вашому запиту, персональний менеджер може оновлювати інформацію на сторінці закладу, стежити за її успіхами, консультувати вас з питань, що виникають.
Надіслати заявку
Назва закладу
Місто
Як вас звуть
Номер телефону
Електронна пошта
Текст повідомлення
Надіслати