Київ

Інформаційна підтримка закладу

Ежемесячно более 13 502 посетителей WedPro ищут место для проведения свадебного банкета. Убедитесь сами, на WedPro размещено большинство заведений вашего города. Не упускайте шанс рассказать им о своем ресторане или кафе. Если вы являетесь представителем одного из них — вы можете воспользоваться одним из наших предложений:
Безкоштовне розміщенняЕсли вы являетесь официальным представителем заведения — создайте бесплатную страницу в каталоге WedPro уже сегодня.
Створення сторінкиЯк змінити інформацію
Для створення сторінки ви повинні зареєструватися та заповнити основну інформацію про заклад, після цього сторінка негайно з\\'явиться на сайті.Якщо у вас виникають проблеми або потрібна наша допомога зі створення сторінки, зв'яжіться з фахівцями служби підтримки.
Пріоритетне розміщенняСпецпропозиція для кращих.Картка пріоритетного розміщення, на відміну від безкоштовних, завжди відображається зверху.
Если вы хотите выделить ваше заведение среди прочих в нашем каталоге и получать максимальную отдачу от нашего сайта, то вы можете заказать приоритетное размещение.
Пріоритетне розміщення
Безкоштовне розміщення
Також вам доступні:
3D-панорамиНе для всіх містНаші фахівці відзнімуть ваш заклад і зроблять 3D-панораму, яка дозволить відвідувачам сайту ознайомитися з банкетними залами з вигідного ракурсу.
Персональний менеджерПо вашому запиту, персональний менеджер може оновлювати інформацію на сторінці закладу, стежити за її успіхами, консультувати вас з питань, що виникають.
Надіслати заявку
Назва закладу
Місто
Як вас звуть
Номер телефону
Електронна пошта
Текст повідомлення
Надіслати